साह्रै दुखद खबर : नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा यति धेरै संक्रमित को कोरोना लि’यो ज्या’न !

काठमाडौं, ५ मंसिर । कोरोना भाइरस कोभिड १९ को संक्र’मणबाट पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ५ हजार ३ सय ६४ जना निको भएर घर फर्किएका छन् ।स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा देशभरबाट ५ हजार ३ सय ६४ जना निको हुँदा डिस्चार्ज हुनेहरुको कुल संख्या १ लाख ९१ हजार २ पुगेको छ ।


त्यस्तै देशभर सक्रिय संक्रमितहरुको संख्या २४ हजार ६ सय ६५ रहेको छ । यसैगरी क्वारेन्टाइनमा रहनेको संख्या ७ सय ५३ रहेको छ ।पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर १० हजार ३ सय ४० जनाको पीसीआर परीक्षण हुँदा हालसम्म कुल १६ लाख ४३ हजार ८ सय ९९ जनाको पीसीआर परीक्षण भएको छ ।
यसैगरी पछिल्लो २४ घण्टामा २२ जना संक्रमितको मृ’त्यु हुँदा नेपालका कोरोना संक्रमणबाट मृ’त्यु हुनेको संख्या १ हजार २ सय ९८ पुगेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *