अचम्मको मन्दिर जहाँ महिलाका ब्रा र पे,न्टी सजाएर राखिन्छ

अचम्मको मन्दिर जहाँ महिलाका ब्रा र पे,न्टी सजाएर राखिन्छ

हामीकहाँ मन्दिरलाई पवित्रता र आस्थाको केन्द्रविन्दु मानिन्छ । जहाँ फोहोर, अनावश्यक सामाग्रीहरु लैजान प्रतिबन्ध गरिन्छ । तर जापानमा यस्तो मन्दिर छ जहा महिलाका भित्री ब,स्त्र सजाएर राखिन्छ ।जापानको राजधानी टोक्योमा यो मन्दिर अवस्थित छ । जुन मन्दिर बौद्ध मन्दीर हो । आम मानिसहरु यो मन्दीरको विषयमा भिभिन्न कुरा गर्ने गर्छन् । कोही यो मन्दीर ड,र,लाग्दो भएको बताउँछन् त कोही यो मन्दीरमा जा,दु पनि छ ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******हामीकहाँ मन्दिरलाई पवित्रता र आस्थाको केन्द्रविन्दु मानिन्छ । जहाँ फोहोर, अनावश्यक सामाग्रीहरु लैजान प्रतिबन्ध गरिन्छ । तर जापानमा यस्तो मन्दिर छ जहा महिलाका भित्री ब,स्त्र सजाएर राखिन्छ ।जापानको राजधानी टोक्योमा यो मन्दिर अवस्थित छ । जुन मन्दिर बौद्ध मन्दीर हो । आम मानिसहरु यो मन्दीरको विषयमा भिभिन्न कुरा गर्ने गर्छन् । कोही यो मन्दीर ड,र,लाग्दो भएको बताउँछन् त कोही यो मन्दीरमा जा,दु पनि छ ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *