पो’खरा’को गे’स्टहा’उस’को बेडमा मस्ती गरेको भिड्यो बा’हिरिए पछि (हेर्नुहोस भिडियो)

पो’खरा’को गे’स्टहा’उस’को बेडमा मस्ती गरेको भिड्यो बा’हिरिए पछि (हेर्नुहोस भिडियो)

युवा युवती प्रेममा यस्तरी फसेका छ्न कि कहिले जङ्गल मा कहिले झाडिमा कहिल्र होटलमा रोमन्स गरिरहेका छ्न । बाबुआमालाइ झुट बोल्दै आफ्नो गर्लफ्रेन्ड्\ब्वाइफ्रेन्ड सङ्ग रोमन्स गर्नमा मस्त छ्न आजभोलिका युवायुवती। यसै क्रममा एकदिन गेस्टहाउसमा एक जोडि युवायुवती मस्ती गरिरहेका थिए त्यसपछी उनिहरुको त्यो कालो कर्तुतको भिडियो छोरीले पनि ड र ला गेर भन्न स किनछ,’ उनले भनिन्, ‘गत सा उनमा एक दिन जंगल बाट फ र्कंदा आफैं ले देखेपछि छोरी लाई थप अ’त्या’चार नहो स् भनेर मा माघर प ठाएँ ।’ सुरु मा ड राएर आ फूले पनि कतै भन्न न सकेको उ नले बताइन् । सबै ड राउने अवस्था छ,’ उनले भ निन्, ‘छो रीको यो हा लत भयो । उ सलाई दि मागमा नै नराम्रो असर परिसके को छ ।युवा युवती प्रेममा यस्तरी फसेका छ्न कि कहिले जङ्गल मा कहिले झाडिमा कहिल्र होटलमा रोमन्स गरिरहेका छ्न । बाबुआमालाइ झुट बोल्दै आफ्नो गर्लफ्रेन्ड्\ब्वाइफ्रेन्ड सङ्ग रोमन्स गर्नमा मस्त छ्न आजभोलिका युवायुवती। यसै क्रममा एकदिन गेस्टहाउसमा एक जोडि युवायुवती मस्ती गरिरहेका थिए त्यसपछी उनिहरुको त्यो कालो कर्तुतको भिडियो छोरीले पनि ड र ला गेर भन्न स किनछ,’ उनले भनिन्, ‘गत सा उनमा एक दिन जंगल बाट फ र्कंदा आफैं ले देखेपछि छोरी लाई थप अत्या चार नहो स् भनेर मा माघर प ठाएँ ।’ सुरु मा ड राएर आ फूले पनि कतै भन्न न सकेको उ नले बताइन् । सबै ड राउने अवस्था छ,’ उनले भ निन्, ‘छो रीको यो हा लत भयो । उ सलाई दि मागमा नै नराम्रो असर परिसके को छ ।
*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *