breaking news नेपालका परराष्ट्रमन्त्री भारत पुग्दा समेत वास्तैछैन भारतलाई ? यती ढिलो विज्ञप्ति कारण यस्तो

नेपालका परराष्ट्रमन्त्री भारत पुग्दा समेत वास्तैछैन भारतलाई ? यती ढिलो विज्ञप्ति कारण यस्तो


याे समचार पनि पढ्नुहोस्

ग’र्भ,वती ब’ना,उन न’स,केको भ’न्दै ३६ व,र्षीया रे’णु’का’ले गरिन् आ ’फ्नै श्री’मा,नको ह’ त्या’

काठमाडौं – हालै ए उटा अ नौठो ह’त्या भएको छ। जहाँ एक म हिलाले आफ्नै पतिको च क्कु प्र’हा’र गरी निर्मम तरि काले ह’त्या गरे की छन्। भा’र’तको राजधानी दिल्लीमा ३६ वर्षीया रेणुका श र्माले ब च्चा ज न्मा उन नस केको भन्दै आ फ्ना ३७ वर्षीय पति चिराग श र्माको ह’त्या गरेकी छन्।

प्र हरीका अ नुसार उनीहरु दुवै जना एकै क म्प नीमा काम गर्ने गर्दथे। ला मो सम यदेखि ब च्चा नजम्मे पछि पति पत्नी बीच वि’वाद हुँदै आ एको थियो। घ’टनाप’छि ह’त्या आ’रो’प’मा रेणु का वि’रु’द्ध प्र हरीले मु’द्दा दर्ता ग रेको छ। *****याे समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल डबल क्लिक गर्नुहोस*****,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *