करिनाले ज’न्माईन दुवै हा’त न’भएको ब’च्चा’

करिनाले ज’न्माईन दुवै हा’त न’भएको ब’च्चा’

कञ्चनपुर। झलारीस्थित स्वास्थ्यचौकीको प्रसूतिगृहमा दुबै हात नभएको शिशुको ज न्म भएको छ । शुक्लाफाँटा नगरपालिका ११ कलुवापुरकी १८ वर्षीय करिना लहारले अनौठो शिशु जन्माएकी छिन्। पहिलो सन्तानका रुपमा जन्माइएको शि शु स्वस्थ्य रहेको शिशुका बुवा शंकर बताउछन् । शिशुका दुवै हात छैनन्, उनले भने,’आमा र शिशुको स्वास्थ्य अवस्था अहिले सामान्य रहेको छ’।कञ्चनपुर। झलारीस्थित स्वास्थ्यचौकीको प्रसूतिगृहमा दुबै हात नभएको शिशुको ज न्म भएको छ । शुक्लाफाँटा नगरपालिका ११ कलुवापुरकी १८ वर्षीय करिना लहारले अनौठो शिशु जन्माएकी छिन्। पहिलो सन्तानका रुपमा जन्माइएको शि शु स्वस्थ्य रहेको शिशुका बुवा शंकर बताउछन् । शिशुका दुवै हात छैनन्, उनले भने,’आमा र शिशुको स्वास्थ्य अवस्था अहिले सामान्य रहेको छ’।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *