इंगेजमेन्ट लगत्तै यु’व’ती’सँग होटेलमा शा रीरिक स म्प’र्क राखेका युवकले गरे बिहे गर्न इ’न्कार’

इंगेजमेन्ट लगत्तै यु’व’ती’सँग होटेलमा शा रीरिक स म्प’र्क राखेका युवकले गरे बिहे गर्न इ’न्कार’

काठमाडौं । भारतको राजस्थानमा एउटा अ नौठो घ टना भएको छ । सगाई के बाद मंगेतर ने यु वती से बना ए शा रीरिक सं’बं’ध. त्यहाँको जोधपुरमा एक युवकले इंगेज्मेन्ट गरे लगत्तै शा रीरिक स म्पर्क राखे । तर पछि उनले वि वाह गर्न इ न्कार गरेको बताइएको छ ।यस केसमा युवतीले युवकविरुद्ध रे’प’को आ’रो’प लगाउँदै मु’द्दा हालेकी छन् ।सगाई के बाद मंगेतर ने युवती से बनाए शा री’रिक संबंध. अहिले उक्त घ’ट’ना’को छानबिन भइरहेको पुलिसले जनाएको छ । सगाई के बाद मंगेतर ने युवती से बनाए शा’री’रि’क सं’बं’ध. इंगेज्मेन्टपछि युवतीलाई एक गेस्ट हाउसमा बोलाएर युवकले २९ नोभेम्बरमा शा’री’रि’क स’म्प’र्क राखेको र पछि विवाह गर्न इ’न्का’र गरेको युवतीले बताएकी छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *