क’स्को लिं’ग ठू’लो भन्ने वि’बा’द’मा हि’तै’सी’ले का’टी’दि’ए आ’फ्नै सा’थी’को लिं’ग

क’स्को लिं’ग ठू’लो भन्ने वि’बा’द’मा हि’तै’सी’ले का’टी’दि’ए आ’फ्नै सा’थी’को लिं’ग

एजेन्सी । युवकहरु जो आँफुसँग नजिक हुन्छन् तिनीहरु अर्को साथीभाईसँग पनि खुल्ने गर्छन् । खुल्दा खुल्दै त्यसले ह’द पार गर्छ र हा’त’पा’त हुन्छ । अनि वि’बा’द’कै क्र’म’मा एउटा साथीले कस्को लिं”ग ठू’लो भन्ने वि’वा’द’मा अर्को साथीको लिं’ग नै का’टी’दि’न्छ’न् ।
फिल्मी शैलीमा यो घ’ट’ना हालै रुसमा घ’टे’को हो । वि’बा’द’मा सं’ल’ग्न ति २ व्य’क्ति’ले र’क्सी’को ता’ल’मा कस्को लिं’ग ठु’लो भन्ने विषयमा वि’वा’द सुरु गरे पछि त्यसले जिवन म’र’णको रुप लिएको अन्तराष्ट्रिय संचारसंस्थाहरुले उल्लेख गरेका छन् ।
वि’वा’द’मा सानो लिं’ग हुने ५२ वर्षीया पुरुषले ४७ वर्षका साथीको लिं’ग छे’द’न गरिदिएका हुन् । रुसको उराल क्षेत्रमा घ’टे’को यो घ’ट’ना पश्चात लिं’ग छे’द’न गर्ने व्यक्तिलाई प्रहरीले नि’य’न्त्र’ण’मा लिएको मिरर पत्रिकाले उल्लेख गरेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *