मोटो पैसा लिएर यौ’न स’म्ब’न्ध राखिन्, त्यसपछि ग्रा’ह’क’लाई ब’ला’त्का’र’को आ’रो’प लगाइन्

मोटो पैसा लिएर यौ’न स’म्ब’न्ध राखिन्, त्यसपछि ग्रा’ह’क’लाई ब’ला’त्का’र’को आ’रो’प लगाइन्

काठमाडौं। एक सेसनको लागि २३ हजार रुपैयाँ लिने एक महिला थेरापिस्ट प’क्रा’उ परेकी छिन् । उनी आफ्ना ग्राहकसँग यौ’न स’म्ब’न्ध बनाएका कारण प’क्रा’उ परेकी हुन् । यो घ’ट’ना अमेरिकाको राज्य मिनेसोटाको हो । क्रि’मि’नल से’क्सु’अ”ल क’न्ड’क्ट’को लागि दो’षी पाइएमा ४३ वर्षकी क्लिनिकल साइकोलोजिस्ट महिला जोहन्ना ली मेमलाई १५ वर्षको जे’ल स’जा’य हुन सक्छ ।
पुलिसले उनलाई ११ अक्टोबरमा प’क्रा’उ गरेको थियो । पछि उनलाई १ करोड १४ लाख रुपैयाँ (१ लाख डलर) ध’रौ’टी लिएर छाडिएको छ । डेलीमेलको रिपोर्ट अनुसार यी महिलाले झुटो बोल्दै ग्राकमाथि ब’ला’त्का’र’को आ’रो’प लगाएकी थिइन् । मिनियापोलिस स्टार ट्रिब्युनका अनुसार यो घ’ट’ना’को खुलासा त्यतिबेला भएको थियो जब यी महिलाले अगष्टमा पुलिसलाई बोलाएर ग्राहकले आफूलाई ब’ला’त्का’र गरेको भनेकी थिइन् ।
महिलाले पुलिसका जाँच अधिकारीहरुसँग ग्रा’ह’क’ले आफूसँग अफेयर भएको बताउन सक्ने पनि भनेकी थिइन् । पुलिसले उनका ग्राहकसँग सोधपुछ गर्दा उनले आफूहरुबीच करिब ४ महिना सहमतिमै यौ’न स’म्ब’न्ध रहेको बताए । यौ’न स’म्ब’न्ध’को सुरुवात थे’रा’पी सेसनबाटै भएको थियो । पी’डि’त ग्राहकले पुलिसलाई म्यासेज र भ्वाइसमेल पनि देखाए । जब पुलिसले महिलाको फोनको जाँच गर्यो तब उनले ग्रा’ह’कसँगका अधिकांश म्यासेज डि’लिट गरेको थाहा भयो । पछि प्रमाण भेटिएपछि उनले ग्रा’ह’क’सँग आफ्नो स’म्ब’न्ध भएको स्वीकार गर्दै उनले आफूलाई कहिल्यै ब’ला’त्का’र नगरेको बताइन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *