नर्स जसले अ स्पतालको शौ चालयमा को रोना सं’क्रमि त,सँग यौ* न स;म्प र्क ग’र्दा ग’र्दै ग’र्दा प’क्राउ

नर्स जसले अ स्पतालको शौ चालयमा को रोना सं’क्रमि त,सँग यौ* न स;म्प र्क ग’र्दा ग’र्दै ग’र्दा प’क्राउ

काठमाडौं । कोरोना भाइरसको महामारीका बेला विश्वभर विभिन्न किसिमका घटनाहरु घटिरहेका छन् ।यसैबीच अस्पतालको शौचालयमा कोरोना सं,क्र,मि,तसँग यौ*न स;म्प,र्क गर्नका पीपीई फुकालेको स्वीकार गरेपछि एक नर्सलाई निलम्बन गरिएको छ ।
घ-टना इन्डोनेसियाको कोरोना सं-क्र,मित रहेको अस्पतालको हो । यो घ-ट-नापछि नर्स र सं,क्र,मित दुवैलाई त्यहाँको ‘अ-श्लि-ल ह-र्क-त’वि-रुद्धको कानुन अन्तर्गतको मु-द्दा चलाइएको छ ।
ती सं-क्रमितले सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरेको पोष्टबाट यो घटना सार्वजनिक हुन पुगेको हो । उनको पोष्ट भाइरल भएपछि अनुसन्धान गरिएको र पछि नर्स र सं,क्रमित दुवैले घ,ट,नालाई स्वीकार गरेका हुन् ।पछि दुवै जनाको को,रोना परीक्षण गरिएको थियो । ती युवकलाई पो,जेटिभ देखिएको छ भने युवतीलाई नेगे,टिभ देखिएको छ ।एजेन्सी भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *