शिक्षिकाले आफ्नै विद्यार्थीसँ’ग रा,त बिता’उन होटल बु’क

शिक्षिकाले आफ्नै विद्यार्थीसँ’ग रा,त बिता’उन होटल बु’क

काठमाडौं। एक शिक्षिकालाई आफ्नै विद्यार्थीसँ’ग रा,त बि,ताउने प्रयास गरेको आ,रोपमा २ वर्षको जे,ल स,जाय सुनाइएको छ । घ,टना इङल्याण्डको लिभरपुल शहरको हो । लिभरपुलको क्राउन कोर्टकी न्यायाधीश गेरी उडहलले ४२ वर्षकी शिक्षिका बिटी मिलिगनका बारेमा भनिन् ‘म यो कुराको लागि पूर्ण रुपमा स’न्तुष्ट छु कि तपाइँ आफ्ना छात्रसँग यौ x स, x म्ब, न्ध बनाउन चाहनुहुन्थ्यो ।’
बिटी नामकी ती शिक्षिका स्कुलमा अध्यापन गर्न थालेको केही दिनमै १५ वर्षका छात्रप्रति आ, कर्षित हुन थालिन् । उनले नियम उ,ल्लंघन गरेर छात्रको मोवाइल नम्बर लिइन् । त्यसपछि उनले ती छात्रलाई आ’पत्ति’ज’नक म्यासेज पठाउँथिन् । उनले छात्रसँग रा,त बि,ताउने उद्देश्यले होटल बु’क गरेकी थिइन् तर यो जानकारी लिक भयो । त्यसपछि पुलिस बोलाइयो ।
महिला विवाहित हुन् र २ सन्तानकी आमा हुन् । यद्यपि घ,ट,ना बाहिरिएपछि उनका पतिले उनीसँग स, x म्ब, x न्ध वि, x च्छे,द गरेका छन् । स्कुलका अन्य २ स्टाफसँग पनि महिलाको स, x म्ब, न्ध भएको खुलेको छ । शिक्षिका हुनुभन्दा पहिले उनी ब्युटी मसाजर थिइन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *