दु:खद खबर आफू चढेको बसबाट ओर्लने क्रममा पछाडिको चक्काले कि’च्यो, महिलाको घ’टनास्थलमै मृ’त्यु

एक महिलाले अनाहकमा ज्या’न गुमाएकी छिन् । यो घ’टना धनकुटा को हो । उनी बिहिबारे हटिया भर्न हिडेकी थिइन् । त्यहाँ वडा नंं ९ रुद्रबारी घर भएकी वर्ष ५४ की गुणा राईको ज्या’न गएको हो ।

उनको धनकुटाको ट्राफिक पोष्टमा आफैले चढेको बसले कि चे र बिहिबार बिहान घ’टनास्थल मै मृ’त्यु भएको छ । हटिया भर्न बस चढेकी गुणा राई धनपा–७ जिरोपोईन्ट स्थित ट्राफिक पोष्टमा बसबाट झर्ने क्रममा दुर्घ’टनामा परेकी हुन् ।राई को १ ख ४०७४ नम्वरको बसबाट झर्ने क्रममा ध क्का दिएको अवस्थामा सडकमा लडेपछि पछिल्लो चक्काले कि चे र मृ’त्यु भएको घ’टनाका प्रतक्ष्यदर्शी ट्राफिक प्रहरी दिपक खड्काले बताए ।

राईको पहिलो पतिको पनि करिब १ दशक अघि बसले नै कि’चेर मृ’त्यु भएको जानकारी आएको छ । त्यसपछि गुणाले दोश्रो विवाह गरेकी थिइन् । उनकी नन्द सर्मिताले दुर्घ’टना जिल्ला ट्राफिक प्रहरीको पोष्ट अगाडी नै घ’ट्नु दु’खद भएको बताइन् ।आफ्नो पात्रुबारे वास्ता नै नगरी चालकले बस चलाउँदा दुर्घ’टना भएको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी प्रमुख सुरेन्द्र खड्काले दावी गरे । तस्वीर: ब्ला ष्ट खबर अनलाईन ***भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला***

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *