बसपार्कमा रोकिएको बसमा अचानक आग’लागी हुँदा

बसपार्कमा रोकिएको बसमा अचानक आग’लागी हुँदा

काठमाडौं । बसपार्कमा रोकिएको बसमा अचानक आगलागी भएको छ । भारत, उत्तर प्रदेशको सीतापुरको रोडवेज बसपार्कमा राखिएको बसमा राति आगो लागेको हो । दमकलकर्मी घटनाबारे जानकार भएपछि तत्काल आइपुगेका थिए । उनीहरुले लगभग दुई घण्टा लगाएर आगो नियन्त्रणमा लिन सफल भएका हुन् ।

समयमा नै भएको उद्धारका कारण ठूलो दुर्घटना टरेको बताइएको छ । दुर्घटनामा कुनै ज्यान वा सम्पत्ति क्षति भएको समाचार आएको छैन । तर बस भने पुर्ण रुपमा क्षतिग्रस्त भएको छ । आगलागीको खबर पाउँदा त्यहाँ अचानक डरको माहोल निर्माण भएको थियो । घटना त्यहाँको कोतवाल क्षेत्रमा भएको हो ।

भनिन्छ कि रातको १२ बजे बस नम्बर युपी३४टी–३९८८ मा आगो लागेको थियो । यस समयमा बस खाली थियो । अचानक, बसमा आगो देखेर मानिसहरु जम्मा भएका थिए । बसपार्कमा उपस्थित मानिसहरूले जलिरहेको बस देखे र हल्ला गर्न थाले । यस बीच त्यहाँ उपस्थित गार्डले जाँच कार्यालयलाई खबर गर्यो ।जसका कारण एआरएम विमल राजन केही समय पछि तेज प्रकाश सिंहसँगै दमकलमा पुग्यो । त्यसपछि दमकल कर्मीहरूले आगोलाई नियन्त्रण लिन सुरु गरेका हुन् । एआरएम विमल राजनले भने कि यो बस सीतापुर–लखीमपुर गोला सडकखन्डमा चल्छ ।

यो २०१२ को एक मात्र मोडेल हो । उनले भने कि आगोको कारण दमकलकर्मीहरूले ब्याट्रीबाट स्पार्किंगबाट भएको बताएको जनाएका छन् । एआरएमले यो सम्पूर्ण दुर्घटनाको अनुसन्धान गर्ने भएको छ । एआरएमले बसमा लागेको आगोको सम्बन्धमा कोतवाली सहरमा लिखित जानकारी पनि दिएको छ । यस घटनाको सम्बन्धमा क्षेत्र व्यवस्थापकलाई हरदोईमा पनि सूचित गरिएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *