दिउँसो केटा र राति केटी बनेर गर्थे यस्तो काम, थाहा पाएर उड्यो प्रहरीको होस्

काठमाडौ । महानगरीय प्रहरीमा यस्तो घटना आयो जसले प्रहरीको नै होस उडेको छ । एक जना ब्यक्ति जो दिनमा केटा र रातीमा केटी बनेर अ’परा’धिक काम गर्थे ।

महानगरीय प्रहरी बृत्त जनसेवामा मंसिर १४ गते एक युवतीले आफु माथि ज’ब’रज’स्ती भएको भन्दै उजुरी दिइन् । प्रहरीले आरोपीको खोजी थाल्यो । अनुसन्धान गर्दै जाँदा प्रहरी नै छक्क गरे । किनभने आरोपी पुरुष नभएर युवती नै थिइन् । तर एउटा सिसीटिभी फुटेजले भने प्रहरीलाई अनुसन्धान फरक बनाउन कर लाग्यो ।

घट’नामा युवती नै भएको ठानेर प्रहरीले फेरी खोजी थाल्यो । जतिजति अनुसन्धान हुँदै गयो त्यति त्यति प्रहरी छक्क पर्दै गयो । तर जब प्रहरीले युवती बनेका ति ब्यक्ति पुरुष नै भएको प’त्ता लाग्यो प्रहरीको होस उड्यो । उनी मंगलबार प’क्राउ परे । उनी दिनभरी युवक र राती भएपछि युवती बनेर हिड्ने गरेका थिए ।

ती व्यक्ति हुन्, सल्यानको कुमाखमालिका गाउँपालिका ७ घर भई काठमाडौंको बागबजार बस्ने २४ वर्षीय सागर केसी । उनी दिउँसो पुरुषकै भेषमा हिड्ने र रातको समयमा नक्कली कपाल र पोशाक लगाएर महिला बनेर हिड्ने गरेको प्रहरीले प’त्ता लगाएको छ । उनले दिउँसो सागर केसीकै नामबाट आफूलाई चिनाउने र रातको समयमा आफ्नो नाम शारदा भएको बताउने गरेका छन् ।

यो पोस्ट Facebook मा सियर गरौ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *