दु:खद खबर : कोरोनाबाट नेपालामा आज एकैदिन अहिलेसम्मकै धेरै जनाको मृ’त्यु !
दु:खद खबर : कोरोनाबाट नेपालामा आज एकैदिन अहिलेसम्मकै धेरै जनाको मृ’त्यु !नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप २९ जनाको कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण मृ’त्यु भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले पुष्टि गरेको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाले ज्या’न गु’माउनेको संख्या १५०८ पुगेको छ । *** पूरा समाचार हेर्न यहाँ तक क्लिक गर्नुहोला ***


दु:खद खबर : कोरोनाबाट नेपालामा आज एकैदिन अहिलेसम्मकै धेरै जनाको मृ’त्यु !नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप २९ जनाको कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण मृ’त्यु भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले पुष्टि गरेको छ । योसँगै नेपालमा कोरोनाले ज्या’न गु’माउनेको संख्या १५०८ पुगेको छ । *** पूरा समाचार हेर्न यहाँ तक क्लिक गर्नुहोला ***

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *